،

گوگل در ماه می 2024 از اندروید 15 رونمایی می‌کند

ارشادی
اشتراک‌گذاری در:
زمان عرضه اندروید 15

در حالی که منتظر آپدیت One UI 6.1 هستیم، گوگل در حال برنامه‌ریزی برای رونمایی از اندروید 15 در چند ماه آینده است. بنابراین، چرا باید این موضوع برای شما به‌عنوان یک کاربر گوشی گلکسی مهم باشد؟ خب، اندروید 15 پایه One UI 7.0 را تشکیل خواهد داد.

اندروید 15 ممکن است در Google I/O 2024 در ماه می رونمایی شود
گوگل اعلام کرده است که رویداد بعدی Google I/O در 14 می 2024 آغاز خواهد شد. هر ساله گوگل در رویداد Google I/O از نسخه جدید اندروید رونمایی می‌کند. در رویداد امسال، انتظار داریم این شرکت از اندروید 15 و ویژگی‌های آن رونمایی کند. این شرکت همچنین می‌تواند بسیاری از ویژگی‌های جدید را برای پلتفرم‌های دیگر خود از جمله Android TV، ChromeOS و Wear OS اعلام کند. در این رویداد، این شرکت می‌تواند از گوشی هوشمند پیکسل 8A با قیمت پایین‌تر رونمایی کند.

اندروید 15 می‌تواند حالت Easy (مشابه حالت آسان سامسونگ)، پشتیبانی از بلوتوث LE صوتی بهبود یافته و فضای خصوصی (شبیه به پوشه امن سامسونگ) را معرفی کند.

گوگل همچنین می‌تواند ویژگی‌های جدیدی را برای سرویس‌های خود از جمله Gmail، Google Calendar، Google Chrome، Google Drive، Google Home، Google Photos، Google Workspace، YouTube، YouTube Music و YouTube TV اعلام کند.

چه زمانی سامسونگ به‌روزرسانی One UI 7.0 مبتنی بر اندروید 15 را منتشر می‌کند؟

هر سال، گوگل از نسخه جدید اندروید در Google I/O رونمایی می‌کند و سپس نسخه‌های پیش‌نمایش Developer آن را در ماه های بعد منتشر می‌کند. پس از چند نسخه پیش‌نمایش توسعه‌دهنده، نسخه‌های بتا عمومی اندروید را منتشر می‌کند. سپس، این شرکت نسخه پایدار اندروید را در اواخر سه ماهه سوم یا اوایل سه ماهه چهارم منتشر می‌کند. در نهایت سامسونگ نسخه بتای One UI را در سه ماهه سوم و نسخه پایدار One UI را در سه ماهه چهارم هر سال منتشر می‌کند.

پس از آن بازه زمانی، سامسونگ می‌تواند نسخه بتای عمومی One UI 7.0 را در سه ماهه سوم 2024 و نسخه پایدار آن را در سه ماهه چهارم 2024 منتشر کند. گلکسی اس 24 می‌تواند جزو اولین گوشی‌هایی باشد که به روز رسانی One UI 7.0 را دریافت می‌کند و پس از آن گوشی‌های رده بالا را دریافت می‌کند. از سال‌های گذشته تا آن زمان باید منتظر آپدیت One UI 6.1 باشیم که طی چند هفته آینده ارائه خواهد شد.

نظرات ارزشمند شما

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *